LISTA RZECZOZNAWCÓW LEGNICKIEGO STOWARZYSZENIA RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH

L.p.Imię i NazwiskoNr uprawnieńMiejscowośćTelefone-mail
1Bandurski Ireneusz6606Rudna733-740-780inereuszb@o2.pl
2Baran Beata4344Lubin509-312-855bb.baran@wp.pl
3Bilicka Janina6713Lubin602-741-888kontakt@4estate.lubin.pl
4Blecharz Ewelina7797Szklary Górne797-097-832wyceny@nbeexpert.pl
5Borsukiewicz Maria6186Głogów512-132-867maria77@onet.eu
6Bryłkowski Paweł7702Legnica505-560-860p.brylkowski@wp.pl
7Czaczyk Rafał7186Głogów604-608-514rczaczyk@yahoo.com
8Dąbrowski Robert5318Legnica606-474-015robert-dabrowski@wp.pl
9Dutka-Masek Dorota4256
10Falenta Irena2350
11Głowska Ewa1801Legnica602-738-827ewa.glowska@domus.legnica.pl
12Góra Ryszard1152
13Greniuch Przemysław4612Jawor692-258-281 p.greniuch@wp.pl
14Ignaczewski Dariusz4523Legnica605-280-583radbet@tlen.pl
15Jakubowska Elżbieta6621Zgorzelec691-301-330humana.ela@gmail.com
16Jaros Janina2133Ścinawa606-355-589janinajaros@poczta.onet.pl
17Jaruzel-Soberka Ewa755
18Kaczmarek Elżbieta2464Legnica605-033-954ae.kaczmarek@wp.pl
19Kałuża-Boczula Barbara6528
20Kapelska-Koblańska Milena6588Legnica508-305-662biuro@domepert.com.pl
21Kasjan Grażyna4372Kłonice609-308-629grazynakasjan@gmail.com
22Kobes Andrzej757Jawor601-768-248; 76-870-30-66andrzejkobes@interia.pl
23Kopyra Paweł6626
24Kwiatkowska-Sieledczyk Krystyna1122Głogów502-391-178 krasch.glogow@gmail.com
25Lenartowicz Leokadia2357Głogów783-521-566l.lenartowicz@wp.pl
26Markieta Angelika6683
27Maruda Marta4633Legnica509-181-439maruda_marta@wp.pl
28Marynowski Edward905Rokitki606-669-393; 76-81-88-852edward.marynowski@onet.eu
29Matuszewska Iwona4465Legnica606-293-466iwona.matuszewska@xl-polska.pl
30Milian Dominika7780Wilczyce790-842-885 dominikamilian.rm@gmail.com
31Młynarczyk Mieczysław5550Legnica609-340-177mieczyslaw.m@wp.pl
32Morzewska Laura4353Legnica608-282-813morzewska.nieruchomosci@op.pl
33Myjak Piotr7431Głogów607-618-522myjakpiotr@wp.pl
34Myszyńska Anna761Legnica605-123-763anna.myszynska@wycena-legnica.pl
35Okła Marta7154Głogów793-979-404martaokla@interia.pl
36Piekarczyk Klaudia5705
37Podhajska Agata4566Polkowice508-198-714a.podhajska@op.pl
38Popielarz Anna2801
39Sabat Jacek4624Gniewomirowice698-089-152sabat72@wp.pl
40Sadocha Aldona7217Proszowa
41Sas Dariusz 6020Bolesławiec604-208-370biuro@operaty.eu
42Satora Czesława4243Głogów607-075-554c.satora@wp.pl
43Snopko Zbigniew1127Legnica500-030-838minimus@wp.pl
44Śliwa Franciszek2142Lubin601-748-636; 76-72-49-514fnj@fnjnieruchomosci.pl
45Urbańska Grażyna3721
46Waluk Anna7695Legnica609-050-145aniawaluk71@gmail.com
47Wiszniewska Renata6342Chojnów530-767-460renatawiszniewska@wp.pl
48Wojnicki Maciej4489Złotoryja501-202-389wojnicki1@wp.pl
49Wołowacz Dorota6468