W dniu 21 grudnia 2018 r. w Hotelu Sękowski w Legnicy odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe członków naszego stowarzyszenia, w którym wzięło udział 18 osób. W imieniu Zarządu Prezes Laura Morzewska przekazała zgromadzonym życzenia świąteczne oraz noworoczne, po czym wszyscy przełamali się opłatkiem i złożyli sobie wzajemnie życzenia.

Miłe chwile w świątecznej atmosferze uświetnił występ muzyków Marcina Gołdy z Legnicy (gitara akustyczna) oraz Nikoli Wardy z Wrocławia (wokal), z którymi wspólnie zaśpiewaliśmy kolędy.

W trakcie spotkania dobyła się zbiórka darów dla Domu Samotnej Matki z Dzieckiem w Legnicy. Spotkaliśmy się z dużą hojnością ze strony członków, zebrano wiele potrzebnych rzeczy w tym zabawki, środki czystości i higieny osobistej dla samotnych matek i ich dzieci.

W imieniu zarządu składamy podziękowania naszym członkom za liczne dary. Jesteśmy przekonani, że zebrane rzeczy trafiły w dobre ręce, a akcję świątecznego zbierania darów dla potrzebujących będziemy kontynuować w przyszłym roku.