Legnickie SRM zaprasza na szkolenie i warsztaty zawodowe połączone z integracją w dniach 11-12 kwietnia 2024 r.
w Szklarskiej Porębie w Hotelu Bornit****
(Inteferie KGHM).

Tematyka szkolenia:

czwartek 11.04.2024: wycena złóż (podejście porównawcze i dochodowe, a także warsztaty z określania cech ilościowych i jakościowych nieruchomości, korelacji i regresji z wykorzystaniem programu Excel) – dr inż. Michał Dudek, rzeczoznawca Wrocław, Wydział Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej

piątek 12.04.2024: warsztat rzeczoznawcy w podejściu porównawczym (program Excel i możliwości jego wykorzystania w pracy rzeczoznawcy majątkowego, wyliczanie trendu cen, cechy różnicujące i ich wagi, ekstrapolacja i interpolacja, metoda korygowania ceny średniej z uwzględnieniem położenia ceny średniej) – mgr inż. Małgorzata Sikora, rzeczoznawca Zielona Góra, Uniwersytet Zielonogórski

Liczba punktów: 8 (4 warsztaty, 4 szkolenie).
Uczestnicy otrzymają zaświadczenie.

Na zajęciach niezbędne będą laptopy.

W czwartek planowana jest impreza integracyjna w klimatycznej drewnianej chacie grillowej.

Do naszej dyspozycji jest malowniczo położony Hotel Bornit 4* wyposażony w basen sportowy, 2 tarasy widokowe, centrum spa&wellness, sauny, kręgielnię, bilard, sport room (piłkarzyki, tenis stołowy) i inne atrakcje.

Cena za udział: 

dla członków LSRzM 950 zł , dla pozostałych rzeczoznawców majątkowych 1100 zł

W cenę wliczone są: udział w szkoleniu, materiały w wersji elektronicznej, 1 nocleg 11/12.04 (pokój 1 lub 2-osobowy), serwis kawowy, 2 śniadania (w formie bufetu), 2 obiady, kolacja grillowa w chacie górskiej, dostęp do Centrum Rekreacji: basen o długości 25 m, sauna sucha (dostęp w godzinach jego dostępności), salka fitness, Wi-Fi oraz parking.

Dodatkowo płatne: kręgle: 60 zł/tor/h, bilard 15 zł/h, strefa masaży: 30% zniżki na masaże od cen regularnych (wymagana wcześniejsza rezerwacja: spa.bornit@interferie.pl).

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu do niedzieli tj. do 14.04.2024, od 10.04.2024 r., gwarancja ceny za nocleg: 400 zł/pokój 2-osobowy lub 200 zł/pok. 1-osobowy – w przypadku zainteresowania prosimy o szybkie zgłoszenie (ograniczona liczba pokoi).

Termin na zgłoszenie udziału do 15 marca,
płatność do 29 marca 2024 r.

Programy szkolenia i formularz zgłoszenia w załączeniu.

Serdecznie zapraszamy!

Pliki do pobrania:

PROGRAM SZKOLENIA

FORMULARZ ZGŁOSZENIA